سه‌شنبه 15 دی‌ماه سال 1388
مرز و قلمرو فیزیک و متا فیزیک کجاست؟ (۳)
دو دنیا در یک سرزمین با آفتابی نا متقارن

قصد دارم از آمیختن علم نور کوانتوم، علم نور آسمانی (قرآن با مجد و عظمت) و مشهودات بشری، راهی را بسوی پذیرش ماوراء بگشایم.

1- تجربه ای عجیب ولی حقیقی  در آرکانزاس-1920میلادی


 در اوایل دهه ی 1920، دختر و پسری که در فلاکتون، آرکانزاس زندگی می کردند، در بعد از ظهر یکشنبه ای آرام در شهری ساکت و بی سر و صدا قدم می زدند. تمام مردم شهر برای تماشای بازی بیسبال رفته بودند.آنان از راه میان بر، خود را به محوطه ای پر از درخت کاج می رسانند و نقل می کنند که: 

در فاصله ی حدود صد متری جنگل به جویباری برخوردیم که هیچ کدام از ما به یاد نداشتیم قبلا آنرا دیده باشیم. رودخانه ای باریک بود و نه چندان گود، که آبی زلال در آن جریان داشت و تا سر زانوی ما می رسید. نتوانستیم از خیر آن بگذریم. کفش و جورابمان را در آوردیم و به آب زدیم. 

وقتی به آن طرف رودخانه رسیدیم، به منظره ای بر خوردیم که در عمرمان نظیرش را ندیده بودیم. در زمین آنجا از خار و خاشاک و درختان کاج و گیاه بد بوی بابونه خبری نبود و صدای جیک جیک گنجشکان به گوش نمی رسید. 

به نظر می رسید خاک آنجا مرطوب تر و شنزار است. هیچ یک از درختان و گیاهان را نمی شناختیم. در مردابی که آنجا بود، گیاهانی شبیه سرخس ولی با برگهای بمراتب بزرگتر دیده می شد. پرندگانی شبیه غاز هم دیدیم که گردنشان کمی درازتر و پرشان پرپشت تر بود.از درختی به درخت دیگر می پریدند و حرکتشان مار پیچی بود. 

من و روبی از آن مکان عجیب و غریب ترسیده بودیم. گیج و سردرگم دست در دست یکدیگر در مسیری که به زمین بیسبال می رسید، راه می رفتیم. در مرز آن سرزمین عجیب، کمی پیش رفتیم و از دور زمین بیسبال و دوستانمان را دیدیم. 

حالت ضعف و خستگی به ما دست داده بود و تمام صحنه ها آشنا به نظرمان می رسید.صدای دوستانمان را ضعیف و گنگ می شنیدیم. آنان متوجه ما نشدند. مسابقه را تماشا کردیم تا تمام شد و آنان از دید ما غیب شدند. 

متفکر و افسرده برگشتیم و از رودخانه ای که بنا نبود آنجا باشد، رد شدیم و دنیای رویائی ما از نظر مان محو شد.


2- نظر  قرآن( با مجد و عظمت) در باره ی حضور چشمه سارها، درختان و مخلوقات هوشمند در موازات دنیای ما چیست؟


ما در سوره ی رحمن به وضوح شاهدیم که گروه جانداران نامرئی(جن) و انسان، هردو در آخرت، به باغاتی جداگانه و مخصوص خویش وعده داده می شوند. تفاوت این باغات در چیست؟ آیا باغات ، رودخانه ها و چشمه های ما در این دنیا نیز در موازات یکدیگر متفاوتند، همانطور که  اهالی فلاکتون ترسیم کرده اند؟ 

آیا تابحال کتاب قرآن خود را از روی سر و داشبورد ماشین و طاقچه ها برداشته اید! و یکبار، فقط یکبار با اندیشه و به زبان مادری ، آنرا مطالعه کرده اید؟ اگر جوابتان منفی است، هنوز فرصت دارید! نترسید، آنرا بخوانید و خوب بیندیشید. من به شما اطمینان می دهم که این کتاب را برای اندیشیدن و تفکر بر جهانیان نازل کرده اند و نه چیز دیگری!
"سوره رحمن"
به نام خدا که رحمتش بى اندازه است و مهربانى اش همیشگى

انسان را از گلى خشکیده مانند سفال آفرید (14) و جن را از آمیزه اى [از شعله هاى مختلف] به وجود آورد(15) پروردگار دو مشرِق وپروردگار دو مغرب است(17)همه آنان که روى این زمین هستند، فانى می شوند(26)در آن (باغها) زنانى هستند که فقط به همسرانشان عشق می ورزند، وپیش از آنان دست انس وجنى به آنان نرسیده است(56) و...


آیا همانطور که در آخرت ذکر شده است ، در این دنیا نیز دو سرزمین با دو نوع رودخانه ها، دو نوع درختان، دو نوع میوه ها ، دو نوع پرندگان و دو نوع مخلوقات در موازات یگدیگر حادث شده است؟ 

براستی جنیان کیستند و دنیای آنها در کدام پوسته از دنیای ما وجود دارد؟ 

چرا آنها ما را می بینند از جائی که ما آنها را نمی بینیم؟ و چگونه بدون آمادگی قبلی ، حجاب از چشمان عده ای می افتد، و دنیای موازی آنها را به وضوح نظاره می کنند؟ و پس از بازگشت، احساس می کنند از خواب و خلسه بیرون آمده اند!


3- علم - نور کوانتوم (نظریه جهان های موازی )   

 آیا علوم تجربی، در آزمونهای خود رد پائی از جهان جنیان یافته اند؟

 

  • آیا نسخه دومی از چمنزارها، باغات، مزارع و چشمه سارها در شکلی متفاوت، پنهان از دیده ی ما در کنار ما بر روی کره ی زمین وجود دارد؟ 
  • و یا یک رونوشت از مخلوقاتی هوشمند در موازات ما در همین سرزمین وجود دارند که همین الان مشغول خواندن این مقاله باشند؟
  • آیا شکلی دیگر از حیات  با اینکه  شباهت زیادی به ما، حیواناتمان و باغاتمان ندارد؛ روی این سیاره با کوههای مه گرفته ، مزارع حاصل خیز و شهرهای بی در و پیکر در منظومه شمسی که هشت سیاره دیگر نیز دارد، زندگی می‌کند؟ 
  •  آیا زندگی این مخلوقات از هر لحاظ درست عین زندگی ما در زمین است؟

     

    اندیشه وجود جهانی موازی، نظیر آنچه که در بالا شرح آن رفت، عجیب و غیر معقول به نظر می‌رسد، اما آنگونه که از قرائن بر می‌آید، علاوه بر اثبات قرآنی و شهود تجربیات فردی ، انگار در علوم تجربی نیز، رد پاهائی از دنیای جنیان یافته شده است!